O nás

Bezzkratu, s.r.o.

O nás

co nabízíme

30 let praxe v elektrotechnice

Jak již napovídá název firmy – zabýváme se elektroinstalacemi. S našimi ověřenými partnery pod naší hlavičkou umíme zrealizovat kompletní dodávku elektro prací pro Vaši stavbu a to od projekční činnosti až po výchozí revizi.

Co je náš cíl?

Náš cíl je pro zákazníka tvořit komplexní balíček služeb v oboru elektroinstalace. Od projektu přes připojení stavby k distribuční síti, vybudování vlastního zdroje energie ve formě solární elektrárny rozvody silnoproudu, slaboproudu, zabezpečovacích systémů, systémů vytápění a chlazení, systémů ovládání a inteligence až po výchozí revizi a předání plně funkční stavby se smluvenou zárukou.

Kdo jsme?

Nově vznikající firma na základě letitých zkušeností v oboru elektroinstalace jak vedení firmy tak týmu zaměstnanců. Máme ze sebou řadu spokojených zákazníků z řad firem, kde jsme pracovali dříve jako zaměstnanci. Na základě všech nasbíraných zkušeností jsme se rozhodli jít vlastní cestou – pracovat společně na svém podniku, abychom mohli mít osobně radost z dobře odvedené práce a spokojených zákazníků.

Co nabízíme?

Stavíte či rekonstruujete Váš rodinný domek či byt? Budujete kancelářský nebo výrobní prostor pro Vaši firmu?  Nabízíme Vám komplexní řešení elektroinstalací.
Jste stavební firmou a sháníte elektroinstalační práce pro Váš developerský projekt? Můžeme Vám nabídnout spolehlivou spolupráci při elektroinstalačních pracích.

reference

Spokojený zákazníci

Stavíte či rekonstruujete Váš rodinný domek či byt? Budujete kancelářský nebo výrobní prostor pro Vaši firmu?  Nabízíme Vám komplexní řešení elektroinstalací.